تابلو سنکرون دیزل ژنراتور- سرویس ژنراتور

تابلو سنکرون دیزل ژنراتور- سرویس ژنراتور

تابلو برق چنج آور دیزل ژنراتور

تابلو برق سنکرون دیزل ژنراتور

تابلو سنکرون دیزل ژنراتور

سرویس ژنراتورطراح و تولید کننده انواع تابلو برق دستی،اتوماتیک ATS و سنکرون

تابلو برق به انگلیسی CONTROL PANEL

تابلو برق سنکرون به انگلیسی SYNCHRONIZE CONTROL PANEL

از آنجایی که دنیای معاصر به نیروی برق بیشتری برای تامین روشنایی، کارکرد تجهیزات و دستگاهها و رشد وابسته است، سیستم های تامین برق پشتیبان قدرت، مانند دیزل ژنراتورها، نقش مهمی در تأمین برق بدون قطعی ایفا می کنند. انتخاب یک ژنراتور در درجه اول به میزان قدرت آن بستگی دارد که برای برنامه خاص شما لازم است. اغلب اوقات ممکن است نیاز به حداقل توان پشتیبان برای اطمینان از عملکرد بی وقفه دستگاه های اساسی یا تجهیزات برقی حیاتی داشته باشید.

یا ممکن است مجبور باشید ، ژنراتور کل بار شما را تامین کند. در هر صورت، همیشه نمی توان یک ژنراتور پیدا کرد که دقیقا مطابق با نیاز شما باشد. گاهی اوقات ظرفیت خروجی دیزل ژنراتور های استاندارد موجود در بازار ممکن است تا حد زیادی از حداقل مورد نیاز شما فراتر رود یا کمتر از حداکثر نیاز شما باشد. لذا سنکرون کردن و  پارالل کردن ژنراتورها برای تامین برق مورد نیاز شرکت می تواند به ما کمک کند.

تابلو  برق دیزل ژنراتور چیست؟

تابلو  برق دیزل ژنراتور یا پانل کنترل ژنراتور یک پارامتر نمایشگر است که جزئیات و پارامترهای مختلفی مانند جریان، ولتاژ و فرکانس را ارائه می دهد. در حالی که برخی از کنترل پنل ها دارای نمایشگرهای داخلی هستند تا اپراتورها بتوانند عملکرد ژنراتور را به صورت بصری بررسی کنند، بسیاری از پانل های کنترل دیگر دارای متر و سنج هایی هستند که اطلاعات را نمایش می دهند.

خواه پانل کنترل دارای نمایشگر داخلی، متر یا گیج باشد، معمولاً در یک محفظه فلزی ضد آب و هوا ساخته می شوند و روی ژنراتور نصب می شوند، همراه با لایه ضد لرزش برای کمک به عایق بندی پانل کنترل در برابر ضربه.

ژنراتورهای تجاری بزرگتر (ژنراتورهای صنعتی و ژنراتورهای تجاری فشار قوی) عموماً دارای تابلوهای کنترلی هستند که به دلیل اندازه آنها از خود ژنراتور جدا می شوند. پانل های کنترلی که برای این ژنراتورها تعبیه شده اند معمولاً به دلیل وزن و اندازه برشی می توانند به صورت مستقل، دیواری یا قفسه ای نصب شوند.

پانل های کنترل ژنراتور همچنین دارای دکمه ها و سوئیچ هایی هستند که به اطمینان از عملکرد ژنراتور کمک می کند. پانل های کنترل ژنراتور علاوه بر داشتن کلید روشن/خاموش دارای دکمه هایی هستند که به اپراتور ژنراتور امکان برنامه ریزی عملکردهای خاص یا نظارت بر پارامترهای خاص را می دهد. به طور کلی، تمام سوئیچ ها و گیج ها در کنار هم قرار می گیرند و بر اساس عملکرد گروه بندی می شوند. این امر پنل کنترل ژنراتور را برای استفاده عملیاتی مناسب و ایمن می‌سازد، زیرا می‌تواند به حداقل رساندن احتمال برخورد تصادفی اپراتور ژنراتور به کنترل اشتباه در مواقع اضطراری کمک کند.

تابلو برق ژنراتور چه کاری انجام می دهد؟

کنترل پنل ژنراتور اساساً می تواند به عنوان رابط کاربری دیده شود که به اپراتورها اجازه می دهد تا ژنراتور را کنترل کنند و همچنین عیب یابی سیستم، عملکردهای کلی و وضعیت فعلی یک ژنراتور را بررسی کنند. ژنراتورها ماشین آلات سنگینی هستند و مانند همه تجهیزات سنگین، می توانند مستعد گرم شدن بیش از حد، نوسانات سرعت باشند و از فرسودگی روزمره، خستگی موتور رنج ببرند یا تحت تاثیر دمای محیط و آب و هوا قرار گیرند. عملکردهای حیاتی شامل محافظت از موتور ژنراتور با نظارت بر فشار روغن، دمای مایع خنک‌کننده و خاموش کردن خودکار موتور ژنراتور برای جلوگیری از آسیب‌های جبران‌ناپذیر یا پرهزینه است.

تابلو  برق دیزل ژنراتور

شمای تابلو  برق چنج آور دیزل ژنراتور

تابلو برق چنج آور دیزل ژنراتور

تابلو برق چنج آور دیزل ژنراتور

قیمت تابلو  برق دیزل ژنراتور

پنل کنترل ژنراتور چگونه کار می کند؟

پانل‌های کنترل ژنراتور حاوی یک ریزپردازنده است که می‌تواند ورودی سنسورها را پردازش و دستکاری کند تا به ارائه بازخورد به ژنراتور برای نظارت بر خود و مدیریت هر فرآیندی که رخ می‌دهد کمک کند. یک تنظیم بازخورد رایج دما خواهد بود. هنگامی که موتور ژنراتور شروع به رسیدن به دمای تنظیم سنسور دما یا بیشتر از آن می کند، ممکن است از ژنراتور خواسته شود که به طور خودکار خاموش شود تا از آسیب جلوگیری شود.

پانل های کنترل ژنراتور اغلب با یک کلید انتقال خودکار (ATS) جفت می شوند. یک ATS ژنراتور را وادار می کند که در چند ثانیه در صورت قطع برق به دلیل قطع برق، لگد بزند. هنگامی که برق از شبکه اصلی برق بازیابی شد، از ژنراتور خواسته می شود تا خاموش شود، زیرا سرویس از شبکه اصلی از سر گرفته می شود. این امر صرفاً به این دلیل است که چون ATS به شبکه اصلی متصل است، ATS می تواند قطعی را تشخیص دهد و بدون نیاز به راه اندازی دستی ژنراتور به پانل کنترل سیگنال دهد که ژنراتور را راه اندازی کند.

اگر ژنراتور شما بدون ATS (سوئیچ انتقال خودکار)، باشد به کارکنان یا اپراتور مستقر در محل نیاز دارید تا به صورت دستی کلید روی کنترل های ژنراتور را بچرخانند تا در صورت قطع برق ژنراتور را راه اندازی کنند و همچنین باید به صورت دستی ژنراتور را پس از بازیابی برق خاموش کنند. خاموش نشدن ژنراتور پس از بازگرداندن برق به شبکه اصلی می تواند باعث ایجاد اثری به نام تغذیه برگشتی شود که می تواند برای هر برقی که روی خطوط برق کار می کند کشنده باشد.

تابلو  برق دیزل ژنراتور

تابلو  برق دیزل ژنراتور

تابلو  برق دیزل ژنراتور

تابلو  برق دیزل ژنراتور

تابلو  برق دیزل ژنراتور

تابلو  برق دیزل ژنراتور

تابلو  برق دیزل ژنراتور

تابلو  برق دیزل ژنراتور

مزایای  تابلو برق کنترل ژنراتور

 

تابلوهای برق و پانل های کنترل ژنراتور دارای مزایای مختلفی هستند، از جمله:

حذف خطا: کنترل پنل ژنراتور به حذف خطاهای عملیاتی کمک می کند.
افزایش راندمان: بهبود کنترل ژنراتور می تواند به کارآمدتر ژنراتور شما کمک کند.
بهبود و ارتقای ایمنی : نظارت بر جریان و ولت از عملکرد ایمن‌تر پشتیبانی می‌کند.

هزینه های کمتر: کنترل پیشرفته ژنراتور به کاهش فرکانس ارتقاء ژنراتور و همچنین هزینه های نگهداری و بهره برداری کمک می کند.
قابلیت اطمینان افزایش یافته: توانایی نظارت بر عملکرد ژنراتور و انجام تجزیه و تحلیل رویداد می تواند بینشی در مورد اطمینان بیشتر ژنراتور شما ایجاد کند.
راه حل های سفارشی
بعضی ژنراتورها دارای  تابلو های کنترلی هستند که توسط تولید کنندگان ژنراتور مارک طراحی شده اند، اما ممکن است نیازهای خاصی برای تنظیم نیرو یا پارامتر وجود داشته باشد که با پنل کنترل ژنراتور استوک همراه نباشد. در این صورت، تغییر تنظیمات خاص یا برنامه ریزی یک کنترل پنل ممکن است امکان پذیر باشد. کارشناسان سرویس ژنراتور می توانند به شما در این زمینه کمک کنند.

تابلو  برق دیزل ژنراتور

تابلو  برق دیزل ژنراتور

  شرکت سرویس ژنراتورسازنده انواع تابلو برق دستی،اتوماتیک ATS و سنکرون

در شرکت سرویس ژنراتور، کارشناسان ما هر روز با مجموعه‌های  دیزل ژنراتور برق پشتیبان تجاری کار می‌کنند. آنها تجربه لازم را دارند تا شما را در طراحی و ساخت و انتخاب تابلو برق ژنراتوری که متناسب با نیازهای دقیق شما باشد راهنمایی کنند. چه در کارخانه،املاک و مستغلات تجاری، یک بیمارستان، یک مجتمع های مسکونی یا یک مرکز تجاری کار کنید، ما آنچه لازم است برای کمک به شما برای یافتن ژنراتور مناسب داریم.

کارشناسان ما در زمینه های زیر آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند و به شما در تعیین اولویت های خود کمک می کنند:

تعمیرات و بازسازی تابلو برق دیزل ژنراتور

تعمیرات انواع دیزل ژنراتور

کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور

نیازسنجی و محاسبه برق مورد نیاز، مانند برق طولانی مدت یا موقت
ترجیح گاز طبیعی یا گازوئیل
مورد نیاز قابل حمل یا ثابت
محدودیت فضا یا اگزوز
نیاز به برق اولیه یا آماده به کار
اگر می خواهید در مورد انواع مختلف ژنراتورها بیشتر بدانید، ما می توانیم کمک کنیم. تیم ما همچنین می‌تواند به شما در یافتن ژنراتورهای جدید، مستعمل یا مازاد متناسب با برنامه شما کمک کند، زیرا ما مدل‌های با رتبه برتر را داریم. فرقی نمی‌کند به برق پرایم، آماده به کار یا مداوم نیاز داشته باشید، ما به شما کمک می‌کنیم یک ژنراتور قابل اعتماد را با کسری از هزینه پیدا کنید.

سایر مزایای همکاری با سرویس ژنراتور عبارتند از:

ما بازرسی‌های کامل ژنراتور را برای اطمینان از قابلیت اطمینان، از جمله آزمایش جامع روی هر مدلی که برای فروش فهرست می‌کنیم، کامل می‌کنیم.
تکنسین های ما می توانند هر گونه تعمیرات یا اصلاحات مورد نیاز را برای اطمینان از مطابقت واحد شما با استانداردهای صنعتی انجام دهند.

Write a Message

Your email address will not be published.

Related Posts

Call Now Button
× مشاوره آنلاین

Enter your keyword