تعمیر دیزل ژنراتور- اعزام تعمیرکار

تعمیر دیزل ژنراتور- اعزام تعمیرکار

اعزام تعمیرکار  جهت عیب یابی و تعمیرات برقی و مکانیکی انواع دیزل ژنراتور در تهران، کرج و شهرستانها

خرابیها و تعمیرات معمول دیزل ژنراتور کدامند؟

ژنراتورهای آماده به کار اغلب برای کار در محیط های چالش برانگیز مورد نیاز هستند. این می‌تواند ظرفیت ژنراتور را کاهش دهد و منجر به اختلال در عملکرد شود. یک نقص به راحتی عملیات را مختل می کند، تولید را متوقف می کند یا به ماشین آلات آسیب می رساند. به همین دلیل است که همیشه توصیه می‌شود قبل از اینکه اجزای فرسوده و آسیب‌دیده باعث خرابی شوند، هر گونه عیب یا خرابی در ژنراتور را برطرف کنید. با سرویس و نگهداری مناسب طبق برنامه شرکت سازنده، و نیز رفع عیب های جزیی ژنراتورهای آماده به کار  می توانید از تجمیل هزینه های بیشتر جلوگیری کنید.

تعمیر دیزل ژنراتور

عیب یابی و تعمیر دیزل ژنراتور

علل متداول خرابی ژنراتور

نشتی در سیستم خنک کننده

هنگامی کهمایع خنک کننده نشتی داشته باشد  و سطح مخزن کمتر از حد مجاز باشد، حسگرهای حرارتی در ژنراتور دستگاه را خاموش می کنند. دلایل بالقوه متعددی برای نشت مایع خنک‌کننده وجود دارد که شامل نشتی واشر سیلندر موتور، ترک‌خوردگی سر سیلندر و آستین‌های معیوب می‌شود.

سیم کشی معیوب یا آسیب دیده

با گذشت زمان، سیم کشی می تواند خورده، فرسوده یا بریده شود. سیم کشی آسیب دیده یک تعمیر حیاتی است که نباید به تعویق بیفتد. نشانه‌های سیم‌کشی ناقص ممکن است شامل هشدارهای ولتاژ پایین، خرابی سنج‌ها، و قطع‌شکن‌ها باشد.

خرابی سیستم سوخت

خرابی سوخت یکی از دلایل رایج نیاز به تعمیر ژنراتور است. بسیاری از خرابی های سوخت در نتیجه آلودگی از داخل مخزن سوخت است. همانطور که جلبک ها، باکتری ها و رسوبات به داخل سیستم مکیده می شوند، می توانند باعث کاهش عملکرد و مسدود شدن خطوط سوخت شوند.

تسمه های فرسوده

تسمه ها می توانند با استفاده منظم فرسوده شوند. آنها همچنین می توانند به سادگی به دلیل گذر زمان بپوسند. تسمه های فرسوده، خشک یا ترک خورده به راحتی قابل مشاهده هستند و باید قبل از شکستن تعویض شوند.

خرابی باتری

باتری ها باید هر 2-3 سال یکبار تعویض شوند تا از حداکثر قابلیت اطمینان اطمینان حاصل شود. توصیه نمی شود که جایگزینی را بیش از 3 سال طولانی کنید زیرا ممکن است منجر به خرابی غیرقابل پیش بینی شود.

سوختن قطعات برقی

موتورها، بردهای مدار، سیم پیچ های انتقال و سایر اجزا می توانند در حین کار ژنراتور در معرض دمای شدید قرار گیرند. قرار گرفتن در معرض دمای بالا می تواند به این اجزا آسیب برساند و منجر به اختلال در عملکرد شود.

اهمیت سرویس و نگهداری منظم دیزل ژنراتور

سرویس و نگهداری منظم به کشف مشکلات جزئی قبل از ایجاد اختلالات اساسی م تحمیل هزینه های گزاف کمک می کند. همیشه توصیه می شود که برنامه نگهداری توصیه شده توسط سازنده تجهیزات را رعایت کنید. این برنامه یک دستورالعمل است و مطلق نیست. هرچه ژنراتور قدیمی‌تر شود، به دفعات بیشتری نیاز به تعمیر و تعویض قطعات خواهید داشت.

اگر ژنراتور به طور مداوم و به شدت مورد استفاده قرار می گیرد، یا در یک محیط مرطوب یا گرد و غبار قرار دارد، یا نشانه هایی از نقص و خرابی را نشان می دهد، توصیه می شود یک تماس با سرویس توسط یک تکنسین ماهر برنامه ریزی کنید. انجام سریع تعمیرات می‌تواند به محافظت از سیستم شما در برابر خرابی اجزای حیاتی کمک کند. هنگامی که ژنراتورها از کار می افتند، راه اندازی و راه اندازی هر چه سریعتر آنها بسیار مهم است. اگر ژنراتور شما نیاز به تعمیر دارد، به شما توصیه می کنیم با شماره 09038351898 یا دفتر ما تماس بگیرید و ما یک تکنسین واجد شرایط را اعزام خواهیم کرد. متخصصان خدمات تعمیرات ما 24ساعته در دسترس هستند.

پروژه تعمیرات برقی  دیزل ژنراتور دویتز750 کاوا کشتی

پروژه تعمیرات برقی  دیزل ژنراتور دویتز750 کاوا کشتی

انواع قطعات دیزل ژنراتور

تعمیر دیزل ژنراتور

تعمیر دیزل ژنراتور

تعمیر دیزل ژنراتور دویتز در زاهدان

تعمیر دیزل ژنراتور دویتز در زاهدان

Write a Message

Your email address will not be published.

Related Posts

Call Now Button
× مشاوره آنلاین

Enter your keyword