تعمیر ژنراتور در تهران و کرج- سرویس ژنراتور

تعمیر ژنراتور در تهران و کرج- سرویس ژنراتور

تعمیر دیزل ژنراتور

نمایندگی تعمیرات تخصصی مکانیکی و برقی انواع دیزل ژنراتور درکرج و تهران-عیب یابی و تعمیرات اساسی دیزل ژنراتور ولوو،ام تی یو mtuکاترپیلار، دویتس، کامینز،بنز،زیمنس پرکینز،دویتز،لوول mwm و…..

تعمیرکاران متخصص و باتجربه سرویس ژنراتور برای انواع دیزل ژنراتورها  آماده انجام تعمیرات برقی و مکانیکی کیفیت مناسب  و قیمت مناسب می باشند. لازم به ذکر است  تیم های تعمیراتی  سرویس ژنراتور چندین پروژه  تعمیرات اساسی و تعمیرات جزیی برق و مکانیکی و نیز اورهال دیزل ژنراتورهای پرکینز،کاترپیلار، دویتس، کامینز،بنز، ولوو ،زیمنس،دویتز،mwm میتسوبیشی ام تی یو ،و ….   در شهرهای مختلف از جمله در کرج، تهران ،یزد، بافق، ایلام ساری،ماهشهر،اصفهان  عسلویه ،اهواز، بیرجند، زاهدان،کیش، سمنان دامغان،کاشان ، میرجاوه، زاهدان، کرمان، اروند، پارس، ایلام،، خرم آباد قشم، رشت، اردبیل ، سنندج ، کرمانشاه بندر عباس،مشهد، طبس، شهریار،اروند دلیجان، ملایر، اراکT چابهار، و…..به انجام رسانده و تحویل کارفرما نموده است.

سرویس، تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور قیمت

بهترین روش سرویس، تعمیر و نگهداری ژنراتور پیروی از برنامه تعمیر و نگهداری ارائه شده توسط شرکت سازنده دیزل ژنراتور است. در هر صورت گروه ژنراتور سرویس آماده عقد قرارداد سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور با قیمت مناسب و اقتصادی در استانهای تهران و البرز(کرج و حومه) قزوین و خراسان رضوی شهرمشهد و اصفهان میباشد. برای آگاهی از قیمت سرویس، تعمیر و نگهداری دیزل ژنراتور با ما تماس حاصل فرمائید.

مجموعه ژنراتوردارای دو بخش الکتریکی و مکانیکی است که می توان گفت ترکیبی از مکانیکی و الکتریکی نیز می باشد. بنابراین، خرابی آن نیز به دو بخش تقسیم می شود. علت خطای ارتعاش ژنراتور نیز به دو قسمت تقسیم می شود.

سرویس وتعمیر دیزل ژنراتور

سرویس وتعمیر دیزل ژنراتور

تعمیر دیزل ژنراتور

سرویس وتعمیر دیزل ژنراتور

سرویس و تعمیر ژنراتور

 

تعمیرات و تامین قطعات ژنراتور

Write a Message

Your email address will not be published.

Related Posts

Call Now Button
× مشاوره آنلاین

Enter your keyword