تعمیر ژنراتور-ژنراتور سرویس

تعمیر ژنراتور-ژنراتور سرویس

تعمیر دیزل ژنراتور

نمایندگی تعمیر ات اساسی ژنراتور

مرکزتعمیرات تخصصی برقی و مکانیکی انواع دیزل ژنراتور درکرج و تهران-عیب یابی و تعمیرات اساسی دیزل ژنراتور ولوو،پرکینز،دویتز،لوول، کاترپیلار، کامینز،لوول ،ام تی یو mwm, mtuبنز، ولوو ،زیمنس

ژنراتور شامل دو بخش الکتریکی و مکانیکی است که می توان گفت ترکیبی از مکانیکی و الکتریکی نیز می باشد. بنابراین، خرابی آن هم به دو بخش برقی و مکانیکی تقسیم می شود.

علت خطای ارتعاش ژنراتور نیز به دو قسمت تقسیم می شود. به طور کلی ارتعاش ژنراتور باعث خرابی نامتعادل، الکترومغناطیسی یا مکانیکی قسمت دوار می شود.

دیزل ژنراتورها برای کارکرد منظم و بدون وقفه نیاز به سرویس و نگهداری با برنامه دارند. این امر هزینه های تعمیراتی تا حد زیادی کاهش میدهد. البته سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور کار هر کسی نیست. چه بسا یک سرویس کار ناشی ممکن است هزینه های پیش بینی نشده ای را به کارفرما تحمیل نماید. بهتر است جهت سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور خود طبق برنامه شرکت سازنده و توسط افراد آموزش دیده عمل کنید.

به منظور سرویس دهی ژنراتور خود، برخی از اجزاء وجود دارد که باید آنها را بررسی کنید:

  • ابتدا روغن روان کننده را عوض کنید. اطمینان حاصل کنید که سطح روغن تا سطح توصیه شده پر شده است. آن را با استفاده از دیپ استیک اندازه گیری کنید.
  • فیلتر هوا را عوض کنید. فیلتر کثیف ممکن است عملکرد ژنراتور را کاهش دهد.
  • فیلتر روغن را تعویض کنید. هنگام تعویض روغن لازم است که روغن جدید توسط یک فیلتر تمیز فیلتر شود.
  • باتری خود را تست کنید از تستر باتری برای تست سطح قدرت باتری استفاده کنید. اگر سطح برق پایین است باید تعویض شود.
  • شمع را بعد از حدود 100 ساعت استفاده یا سالی یک بار تعویض کنید. مطمئن شوید که شمع ترک نخورده است.
  • در آخر، مطمئن شوید که ژنراتور همیشه تمیز است. این کارایی ژنراتور را تضمین می کند.

سرویس و نگهداری ژنراتور به ویژه برای ژنراتور روزانه مورد نیاز است. همانطور که در بالا ذکر شد، مزایایی مانند افزایش طول عمر ژنراتور و صرفه جویی در پول شما در دراز مدت به همراه دارد. سرویس ژنراتور خدمات سرویس و نگهداری ژنراتور را برای مشتریان خود ارائه می دهد. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.

عیب یابی و تعمیر ژنراتور

عیب یابی و تعمیر ژنراتور

تیمهای متخصص و باتجربه تعمیرات مکانیکی و برقی انواع دیزل ژنراتورها  آماده انجام تعمیرات برقی و مکانیکی انواع ژنراتور با کیفیت مناسب  و قیمت مناسب می باشند. لازم به ذکر است  تیم های تعمیراتی ژنراتور سرویس صدها پروژه  تعمیرات اساسی و تعمیرات جزیی برق و مکانیکی و نیز اورهال دیزل ژنراتورهای ،کاترپیلار، دویتس، کامینز،لوول ،ام تی یو mwm, mtuبنز، ولوو ،زیمنس،دویتز، پرکینز، میتسوبیشی ،و ….   در شهرهای مختلف از جمله در تهران،اصفهان یزد، عسلویه ،اهواز، بیرجند، میرجاوه، زاهدان، کرمان، اروند، پارس، ایلام،،بافق، ایلام ساری،ماهشهر، زاهدان،کیش، سمنان دامغان،کاشان ، خرم آباد قشم، رشت، اردبیل ، سنندج ، کرمانشاه بندر عباس،مشهد، طبس،  چابهار،دلیجان،قم، اراک، ملایر، نهاوند، دهلران، مهران و…..به انجام رسانده و تحویل کارفرما نموده است.

تعمیر دیزل ژنراتور

عیب یابی و تعمیر ژنراتور

تعمیر اساسی دیزل ژنراتور

تعمیر اساسی دیزل ژنراتور کاترپیلار

تعمیر دیزل ژنراتور

پروژه تعمیر دیزل ژنراتور در شهر یزد

تعمیر دیزل ژنراتور

تعمیر دیزل ژنراتور کاترپیلار

تعمیر دیزل ژنراتور

پروژه تعمیر اساسی دیزل ژنراتور ام تی یو در افغانستان 

 

Write a Message

Your email address will not be published.

Related Posts

Call Now Button
× مشاوره آنلاین

Enter your keyword