ضربه گیر لاستیکی

ضربه گیر لاستیکی

ضربه گیر لاستیکی

لرزه گیر (Anti-Vibration) چیست؟

سیستم ضد لرزش ضربه گیر یا لرزه گیر یک سیستم جاذب شوک بسیار پیشرفته است. یکی از فناوری‌های ضربه گیر، قابل کنترل بودن ماشین‌آلات سنگین از نظر سروصدا و ضربه می‌باشد. بسیاری از مردم آن را درک نمی‌کنند، اما هر زمان که یک مجموعه صنعتی عظیم با قطعات سخت داشته باشید، پول زیادی را صرف تعمیر و نگهداری و خرید ماشین‌آلات جدید می‌کنید.

لرزش و نویز مداوم، محیط را تحت تأثیر قرار می‌دهد. علاوه بر اثرگذاری روی قطعات دستگاه، می‌تواند باعث آسیب رساندن به کارمندان، ساختمان و زمین و همچنین باعث از دست رفتن زمان در خط تولید شود. این سیستم لرزه گیر خاص با استفاده از سوربوتان ساخته شده که یک پلیمر ویسکو الاستیک (لرزه گیر لاستیکی) است.

این منحصر به فرد در این است که بهترین ویژگی‌های فن آوری های چسبناک و فن آوری های الاستیک را ترکیب می‌کند. این ماده ضربه گیر توسط ناسا استفاده شده است و حتی برای حمل‌ونقل افسانه‌ای لیبرتی بل نیز مورد استفاده قرار گرفت.

لایه نورد ضربه گیر (دو قسمت لایه‌های جدا کننده) طراحی شده تا از انتقال لرزش و الکتریسیته جلوگیری کند. هدف از استفاده از ضربه گیر یا لرزه گیرها، مقاومت در برابر شوک یا لرزش است که به طور بالقوه می‌تواند به دستگاه صدمه بزند یا به رهگذران اطراف آسیب برساند.

لرزه گیر فنری، آکاردئونی، لاستیکی ارتعاشی

نرمی سیستم ضربه گیر Sorbothane که تنظیم آن به شما بستگی دارد. به عنوان مثال، شما می‌توانید بار (یا وزن) دستگاهی را که نیاز به لرزه گیر دارد، تعیین کنید. می‌توانید تعیین کنید، کدام بخش‌های محصول شما بیشترین محافظت را در برابر لرزش داشته باشد. سپس وزن سیستم را بر تعداد ضربه گیر هایی که استفاده می‌کنید تقسیم شود.

محدودیتی برای استفاده از نوع “دستگاه” وجود ندارد. معمولاً برای نشان دادن قدرت این ضربه گیرها از نمونه‌های صنعتی استفاده می‌کنیم. با این حال، به‌راحتی این پدهای ضربه گیر حتی قدرت پرتاب موشک را حفظ می‌کنند؛ بنابراین لرزه گیر ها می‌توانند در یک دستگاه متحرک نیز استفاده شوند. اگر نمی‌دانید یک لرزه گیر مورد نیاز شما چقدر قدرتمند است. باید پایین‌ترین فرکانس بحرانی سیستم شما تعیین شود.

سپس، اطلاعات مبتنی بر دقیقه را به 60 تقسیم کنید تا آن را به هرتز تبدیل کنید. می‌توانید با استفاده از نمودارهای اطلاعاتی محصول، ضربه گیر مناسب را انتخاب کنید. به عنوان یک قاعده کلی، یک لرزه گیر مناسب، فرکانس طبیعی را برای سیستم ایجاد می‌کند که حداقل یک سوم کمتر از فرکانس تحریک باشد. شما همچنین با بیان میزان سختی ماده با durometer آن را به ما اعلام کنید. آیا قابل تخمین زدن نیست؟ لرزه گیرهای ایزولاسیون بزرگ می‌توانند باعث ایجاد مشکلاتی شوند.

به یاد داشته باشید، وقتی سیستم ضد لرزش ضربه گیر ندارید، سیستم آسیب می‌بیند. ظرافت‌هایی که در ترک‌های کف وجود دارد، پس از مدتی قابل‌توجه خواهد بود؛ بنابراین مطمئن شوید که تمام نیازهای شما برآورده شده است.

لرزه گیرهای آکاردئونی اگزوز جهت جلوگیری از انتقال لرزش موتور به اگزوز و منبع اگزوز دیزل ژنراتور و سایر دستگاه‌ها استفاده می‌شود.

قیمت لرزه گیر یا ضربه گیر

جهت مشاوره، طراحی، خرید لرزه گیر و دریافت لیست قیمت با واحد فروش شرکت سرویس ژنراتور تماس حاصل نمایید. قیمت فروش ما به‌خاطر خرید بالا از قیمت درب کارخانه‌های تولیدکننده ضربه گیر، کمتر است. کارشناسان باتجربه ما در زمینه نصب لرزه گیر و ضربه گیر می‌توانند به شما کمک کنند تا نیازتان را مرتفع سازند.

لرزه گیر و لاستیک ضربه گیر اگزوز، شاسی دیزل ژنراتور، دستگاه، آکاردئونی

تولیدکننده ضربه گیر و لرزه گیر لاستیکی و فنری زیر شاسی دستگاه، ژنراتور و دسته موتور و لرزه گیر آکاردئونی فلنج دار اگزوز دیزل ژنراتور و دیزل پمپ

Write a Message

Your email address will not be published.

Related Posts

Call Now Button
× مشاوره آنلاین

Enter your keyword